Tapparella

ROLETY DZIEŃ/NOC

Nowoczesność, wyrazistość i prostota w połączeniu z przemyślanym systemem charakteryzują rolety DZIEŃ/NOC Tapparella. Roleta materiałowa DZIEŃ/NOC dopasowuje się do swojego otoczenia i dekoruje nasze wnętrza niepowtarzalnym charakterem. Poprzez odpowiedni wybór materiału rolety osiągamy albo efekt częściowej przejrzystości albo całkowitego zaciemnienia. Materiał rolety może zostać całkowicie opuszczony dla zagwarantowania prywatności lub ochrony przed oślepieniem lub w razie potrzeby schowany całkowicie dla wpuszczenia maksymalnej ilości światła.

Ochrona przed wzrokiem
Żadna inna roleta materiałowa nie jest tak elastyczna: roleta Dzień Noc potrzebuje tylko delikatnego ruchu łańcuszka, aby ukryć przed światem zewnętrznym nasze wnętrza. Tradycyjna roleta materiałowa musi być natomiast całkowicie opuszczona. Już nigdy więcej nie będziemy musieli uciekać przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz.

ROLETY MATERIAŁOWE

Oferujemy oryginalne i funkcjonalne osłony okienne, dostępne w szerokiej gamie rodzajów, wykonywane na indywidualne zamówienie i dopasowane do rozmiaru konkretnego okna. Wytrzymałe, solidne i wysoce estetyczne rolety materiałowe są również łatwe w montażu i w utrzymaniu w czystości, odporne na blaknięcie pod wpływem promieniowania UV oraz uszkodzenia. Proponujemy materiały gładkie, fakturowane lub wzorzyste, w pełnej gamie kolorystycznej.

Rolety zapewniają osłonę przed ciekawskimi spojrzeniami, a także możliwość dowolnego regulowania dopływu światła naturalnego oraz ciepła do wnętrza. Pomagają tworzyć nastrój, a dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych tkanin oraz minimalistycznego designu mechanizmów, uzupełniają wystrój pomieszczenia, nadając mu unikalny charakter.

Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo w katalogach online, a także w naszych salonach stacjonarnych w Radomiu oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Klasyczne i funkcjonalne
Roleta materiałowa dopasowuje się do swojego otoczenia i dekoruje nasze wnętrza niepowtarzalnym charakterem. Poprzez odpowiedni wybór materiału rolety osiągamy albo efekt częściowej przezierości albo całkowitego zaciemnienia. Materiał rolety może zostać całkowicie opuszczony dla zagwarantowania prywatności lub chrony przed oślepieniem lub w razie potrzeby schowany całkowicie dla wpuszczenia maksymalnej ilości światła.

Ochrona przed wzrokiem
Wystarczy tylko kilka chwil, aby być schowanym przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Roleta materiałowa jest szybką i przy tym niezwykle funkcjonalną osłoną przeciwsłoneczną, która gwarantuje nam zachowanie prywatności w naszych wnętrzach.

ROLETY RZYMSKIE

Nie tylko ochrona przed słońcem, ale również nowoczesność i wyjątkowa dekoracyjność sprawiają, że rolety rzymskie wciąż są popularnym elementem aranżacji okien. Podnosi się je i opuszcza za pomocą koralików. Łączą zalety rolet materiałowych oraz zasłon i firan. W Tapparella wykonujemy rolety rzymskie zarówno z materiałów zasłonowych, jak i bardziej przejrzystych firanowych. Można też łączyć rodzaje oraz odcienie kolorów na jednej rolecie. W ofercie także tkaniny typu BLACKOUT, które są całkowicie nieprzepuszczalne dla światła.

Rolety rzymskie – innowacyjna klasyka
Klasyk, który ciągle promieniuje nienaganną elegancją.
W rolecie rzymskiej łączą się zwiewność firany z funkcjonalnością i wygodą rolety materiałowej. Miękko opadająca tkanina rolety rzymskiej tworzy ciepły nastrój i stwarza przyjemną akustykę we wnętrzu. Dobór tkaniny pozwala na indywidualne kształtowanie charakteru jak również funkcjonalności całej rolety.

Ochrona przed wzrokiem
Wystarczy tylko kilka chwil, aby być schowanym przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Roleta rzymska jest szybką i przy tym niezwykle funkcjonalną osłoną przeciwsłoneczną, która gwarantuje nam zachowanie prywatności w naszych wnętrzach.

ŻALUZJE DREWNIANE

Żaluzje drewniane dodadzą naszemu wnętrzu elegancji i niepowtarzalności. Ich ogromną zaletą jest możliwość regulacji wpadania ilości promieni słonecznych do środka pomieszczenia. Można je zamontować zarówno do każdego skrzydła okiennego, jak i zasłonić całą wnękę okienną. Podstawą żaluzji jest aluminiowy system renomowanej firmy Hunter Douglas. Na nim zamocowane są drewniane elementy decydujące o charakterze żaluzji. Żaluzje wykonane są oczywiście z naturalnego drewna, które jest produktem niezwykle przyjaznym w użytkowaniu.

Tylko naturalne komponenty
Dobrze jest mieć żaluzje drewniane … Nie ma naturalniejszego sposobu na regulację światła słonecznego wpadającego do naszych wnętrz. Naturalne komponenty wprowadzają do naszych domów dodatkowo dotyk natury i gwarantują jedyne w swoim rodzaju oświetlenie wnętrz.

Ochrona przeciwsłoneczna
Żaluzje to już klasyk wśród osłon przeciwsłonecznych. Naturalne komponenty w postaci drewna zwiększają walory dekoracyjne żaluzji.

ŻALUZJE ALUMINIOWE

Klasyk na naszych oknach …
Nie ma naturalniejszego sposobu na regulację światła słonecznego wpadającego do naszych wnętrz niż żaluzje aluminiowe. Wysokiej jakości komponenty gwarantują długowieczność i bezstopniową regulację światła.

Ochrona przeciwsłoneczna
Żaluzje to już klasyk wśród osłon przeciwsłonecznych. Starannie dobrane komponenty komponenty gwarantują długowieczność i bezstopniową regulację światła.

Produkt na wymiar
Każda z naszych żaluzji aluminiowych jest produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie. Mają znaczenie dla nas milimetrowe różnice w bliźniaczych na pierwszy rzut oka oknach. A to oznacza, że nasze osłony są idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.


Kontakt
close slider

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości