Hanarol

hanarolFirma Hanarol jest producentem rolet materiałowych, rolet dzień-noc, żaluzji drewnianych, żaluzji aluminiowych, wertikali, rolet zewnętrznych, mat bambusowych. Dzięki wysokiej jakości i atrakcyjnym cenie cieszy się dużym zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów.

Wychodząc naprzeciw trendom w aranżacji wnętrz i oczekiwaniom klienta ciągle, wzbogacamy naszą ofertę. Firma Hanarol od początku swego istnienia nastawiona jest na wdrażanie nowych produktów i komponentów w systemach osłonowych. Obecnie posiadamy wiele rozwiązań, są to min. rolety materiałowe: rolety wolno wiszące, rolety w kasecie z prowadnicami, maty, żaluzje pionowe, poziome, plisowane, żaluzje drewniane, bambusowe, aluminiowe, wertikale oraz rolety zewnętrzne. Wszystko to w bardzo szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom systemy osłon zewnętrznych stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Ponadto doskonale izolują termicznie, pozwalają obniżyć w znacznym stopniu koszty ogrzewania zimą, latem natomiast, gdy świeci słońce a na zewnątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dając odpoczynek zmęczonym oczom.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

adaptacyjny

System adaptacyjny

System adaptacyjny rolet zewnętrznych stosowany jest w budynkach już istniejących. Profile wykonane z blachy aluminiowej posiadają podwójną powłokę lakierniczą oraz wypełnione są pianką. Dzięki temu roleta jest odporna na czynniki atmosferyczne i zapewnia izolację dźwiękową oraz termiczną.

Skrzynki poszczególnych systemów (SK, SKO-P i SKP) cechują się sposobem montażu oraz kształtem skrzynki.

Dodatkowo dostępne w ofercie profile ekstrudowane charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością.

podtynkowy

System podtynkowy

System podtynkowy rolet zewnętrznych stosowany jest w budynkach dopiero powstających. Nie wyklucza to jednak jego stosowania w budynkach już istniejących. System ten charakteryzuje się montażem w elewację co powoduje, że staje się jej częścią.

Profile wykonane z blachy aluminiowej posiadają podwójną powłokę lakierniczą oraz wypełnione są pianką. Dzięki temu roleta jest odporna na czynniki atmosferyczne i zapewnia izolację dźwiękową oraz termiczną. Skrzynki systemu podtynkowego funkcjonują jako podkład pod materiały wykończeniowe budynku i nie ingerują w konstrukcje okien, na których są montowane.

Dodatkowo dostępne w ofercie profile ekstrudowane charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością.

cb2max

System nadstawny

Uniwersalny system rolet zewnętrzny montowany w otworze razem z oknem stosowany zarówno w nowo powstających, modernizowanych jak i już istniejących budynkach. System daje możliwość zabudowę skrzynki z dowolnej strony, z obu stron jak i montaż bez zabudowy.

Profile wykonane z blachy aluminiowej posiadają podwójną powłokę lakierniczą oraz wypełnione są pianką. Dzięki temu roleta jest odporna na czynniki atmosferyczne i zapewnia izolację dźwiękową oraz termiczną. Skrzynki systemu podtynkowego funkcjonują jako podkład pod materiały wykończeniowe budynku i nie ingerują w konstrukcje okien, na których są montowane.

ROLETY WEWNĘTRZNE

Rolety Materiałowe

Ameican Cozy beach living room cottage

Rolety materiałowe to najpopularniejsze systemy ochrony przed słońcem. Montowane na, lub wewnątrz okna, są bardzo łatwym i prostym w montażu rozwiązaniem. Oferujemy Państwu szeroką gamę systemów i tkanin.

Rolety Dzień i Noc

dn1

System Dzień i Noc jest nowatorskim systemem rolet, w którym poziom zaciemnienia reguluje się nie tylko poprzez rozwinięcie rolety, ale też poprzez ustawienie pasów zaciemniających i przepuszczających światło.

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome są jednym z najbardziej powszechnie stosowanych osłon okiennych. Proste i estetyczne są często spotykanym dodatkiem wystroju wnętrz domów i biur. W swojej ofercie posiadamy żaluzje aluminiowe, bambusowe i drewniane.

Rolety rzymskie

rzymska_kulis

Roleta Rzymska to jedna z najbardziej gustownych dekoracji okiennych, wykonana z tkanin gładkich i deseniowych. Dzięki rzepom tkaninę można w szybki sposób zdemontować i uprać. Roleta podnoszona dzięki specjalnemu mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Możliwość montażu do sufitu, ściany i okna. Szyna górna dostępna w kolorze białym.

Żaluzje plisowane

Plisy to system osłon okiennych, który skutecznie przesłania mieszkania, biura przed nadmiernym nasłonecznieniem. W odróżnieniu od klasycznej rolety czy żaluzji, plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry. Plisy występują w 16 różnych wariantach, w tym do nietypowych kształtów okien (trójkąty, trapezy, półokręgi). Dzięki funkcjonalności plisy oraz szerokiej gamie tkanin ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają nowego, oryginalnego wyglądu.


Kontakt
close slider

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości