Fart Produkt

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

rolety-zewnetrzne-fart-revo

Rolety zewnętrzne FART REVO

Nowoczesny system rolet nadstawnych FART REVO to najnowszy produkt firmy w kategorii osłon zewnętrznych. Uniwersalny, wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań, cechuje się niezwykłą łatwością montażu oraz wygodą eksploatacji. System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek.
System REVO oferuje dwie wielkości skrzynek roletowych: 240 x 165 mm oraz 240 x 205 mm (szerokość x wysokość).

Ponadto, system REVO daje możliwość wyboru jednej z dwóch dostępnych opcji montażu skrzyni rolety na ramie okna za pomocą:
– uniwersalnego adaptera PVC, o wzmocnionej konstrukcji, dopasowanego do każdego typu profili ramy okiennej;
– jednego z pięciu dedykowanych adapterów aluminiowych, dopasowanych do odpowiednich typów profili ram okiennych.

W przypadku adaptera PVC zespolenie rolety z oknem następuje poprzez zakliknięcie skrzynki na przykręconym uprzednio do górnej powierzchni ramy profilu adaptacyjnym. W przypadku adapterów aluminiowych połączenie rolety z oknem odbywa się poprzez nasunięcie skrzynki na aluminiowy adapter, przykręcony uprzednio do ramy okna.

Skrzynka rolety REVO o rozmiarze 240 x 205 mm w opcji montażu na adapterze uniwersalnym z PVC może być także wyposażona w zintegrowany w skrzynce nawój siatki moskitiery. Moskitiera posiada hamulec zapobiegający gwałtownemu zwinięciu się siatki do wnętrza rolety i jest blokowana w pozycji opuszczonej dzięki blokadzie listwy dolnej typu easyclick.
Co więcej, jako jedyny na świecie system REVO umożliwia wykonanie w jednej skrzynce roletowej dowolnej ilości niezależnych nawojów siatki moskitiery przy zachowaniu jednej połaci pancerza.
System Fart Revo pozwala na swobodną adaptację do indywidualnych potrzeb: umożliwia realizację rolet nadstawnych w pełni zabudowanych, częściowo zabudowanych od zewnątrz lub od wewnątrz oraz niezabudowanych.

Pozostałe cechy systemu REVO:
– Możliwość stosowania napędów elektrycznych i manualnych;
– Klapa rewizyjna na spodniej stronie rolety;
– Możliwość stosowania zestawu rolet w jednej skrzynce o dowolnej konfiguracji napędów (silnik/taśma/korba) i podziałów (zależny/niezależny);
– Bogaty wachlarz kolorów oklein drewnopodobnych do wyboru.

zen-bud-legionowo

rolety-zewnetrzne-sp-e

Rolety zewnętrzne SP-E

SP-E to system do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża). Zapewnia on optymalne rozwiązanie projektantom i budowniczym.

Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien. Elementy podtynkowe systemu SP-E nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, toteż nie naruszają bilansu energetycznego budynku.

W systemie SP-E istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji zwijanej zewnętrznie (lewoskrętnej). Skrzynka rolety wbudowana pod istniejące nadproże, plus system moskito SP-E, to system rolet aluminiowych do nowego budownictwa. Rolety w systemie SP-E wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Czoło skrzynki rolety stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk lub klinkier) dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku. Nowoczesna konstrukcja skrzynki SP-E pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników.

System SP-E zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ jako dodatkowe zamknięcie otworu nie ingeruje w konstrukcję nadproża, okna i drzwi, a tym samym nie narusza ich właściwości izolacyjnych.

SP-E to system możliwy do zastosowania również w istniejącym budownictwie w trakcie modernizacji lub przy wymianie okien. Elastyczność zastosowań tego systemu dodatkowo podkreśla fakt, że rolety SP-E oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie do każdej elewacji.

W systemie SP-E oferujemy również wersję z siatką przeciwinsektową, która w ciepłe dni, oprócz wymienionych wyżej zalet, umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.

zen-bud-legionowo

rolety-zewnetrzne-sk45-owal

Rolety zewnętrzne SK45°, OWAL

System przeznaczony do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym i jest dopasowana do wyglądu budynku.

Dostępne rodzaje skrzynek:
– skrzynki w systemie SK 45°
– skrzynki okrągłe w systemie OWAL.

Spełniając kolejne oczekiwania klientów o wysokich wymaganiach architektonicznych, poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań Aluprof oferuje system OWAL. Dotychczas sprawdzona i niezawodna technika rolet zostaje połączona z elegancką i nowoczesną skrzynką i prowadnicą aluminiową o zaokrąglonym kształcie. Dzięki tej niezwykłej formie mają Państwo możliwość nadania każdej elewacji całkowicie indywidualnego charakteru.

zen-bud-legionowo

zaluzje-fasadowe-c80

Żaluzje fasadowe C80

Najskuteczniejsza ochrona przed słońcem polega na zatrzymaniu jego promieni przed szybą. Zewnętrzne systemy zatrzymują od 60% do 100% promieni słonecznych. Zastosowanie żaluzji fasadowych umożliwia również kontrolowanie rozproszenia światła w pomieszczeniu i minimalizuje nagrzewanie pomieszczeń, a w związku z tym prowadzi do istotnego ograniczenia konieczności stosowania klimatyzacji. Sterowanie żaluzjami odbywa się za pomocą napędu ręcznego lub elektrycznego.

Cechy charakterystyczne:
– pióra o kształcie litery C,
– napęd ręczny lub elektryczny,
– możliwość sterowania grupowego,
– maksymalne wymiary: szer. 4,5 m, wys. 5 m.

zen-bud-legionowo

zaluzja-fasadowa-z90

Żaluzja fasadowa Z90

Najskuteczniejsza ochrona przed słońcem polega na zatrzymaniu jego promieni przed szybą. Zewnętrzne systemy zatrzymują od 60% do 100% promieni słonecznych. Zastosowanie żaluzji fasadowych umożliwia również kontrolowanie rozproszenia światła w pomieszczeniu i minimalizuje nagrzewanie pomieszczeń, a w związku z tym prowadzi do istotnego ograniczenia konieczności stosowania klimatyzacji. Sterowanie żaluzjami odbywa się za pomocą napędu ręcznego lub elektrycznego.

Cechy charakterystyczne
– pióra o kształcie litery Z wyposażone w profil wyciszający,
– możliwość całkowitego zaciemnienia,
– szeroka gama kolorystyczna,
– napęd ręczny lub elektryczny,
– możliwość sterowania grupowego,
– maksymalne wymiary: szer. 4,5 m, wys. 4,5 m.

zen-bud-legionowo

rolety-zewnetrzne-becleverRolety zewnętrzne BECLEVER

System rolet nadokiennych BeClever idealnie pasuje do częściowej zabudowy rolety.
Łatwy w montażu (montowane wraz z oknem), o niskim współczynniku przenikalności ciepła.

Pokrywa rewizyjna od spodu rolety umożliwiająca dowolny sposób zabudowy.
Posiadają profil tynkowy ułatwiający zabudowę rolety. Możliwość zastosowania silnika.

zen-bud-legionowo

zen-bud-legionowo

zen-bud-legionowo

OSŁONY WEWNĘTRZNE

roletki-dachowe-skyluxRoletki dachowe SKYLUX

Idealne rozwiązanie do większości okien znanych producentów;
Niezawodny samohamujący mechanizm, pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości;
Ograniczenie do minimum przenikania światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym oraz płaskiej kasecie osłaniającej;
Płynne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie;
Możliwość sterowania roletą na różnych wysokościach za pomocą sztycy.

zen-bud-legionowo

roletki-dzien-i-noc

Roletki DZIEŃ i NOC

Roletki dzień i noc to niewątpliwie przebój na rynku osłonowym. Jest to produkt łączący w sobie cechy żaluzji oraz roletki, co pozwala na kontrolowanie ilości światła w pomieszczeniu bez konieczności całkowitego podnoszenia lub opuszczenia roletki.

Możliwość zastosowania w wielu systemach, m.in.:
– System Maxi (kaseta),
– System mini (wolnowisząca),
– Gracja,
– Vegas Profil.

zen-bud-legionowo

roletki-gracjaRoletki GRACJA

Są to systemy rolet montowanych do listew przyszybowych, charakteryzujących się dużą prostotą działania. Rolety wykonane w systemie aluminiowym, sterowane mechanizmem samoblokującym. Idealnie nadają się do nietypowych listew przyszybowych, ze względu na szeroką prowadnice.

zen-bud-legionowo

panel-trackPanel TRACK

Panel Track to nowoczesne rozwiązanie, które może służyć zarówno do przesłaniania dużych powierzchni okiennych jak i przedzielania pomieszczeń, co nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat. Szyna może mieć od 2 do 5 torów, a pasy panela mogą mieć od 50 do 120 cm szerokości.

zen-bud-legionowo

roletki-materialowe-vegas-classicRoletki materiałowe VEGAS Classic

Roletka materiałowa VEGAS Classic[/caption]Są to systemy rolet montowanych do listew przyszybowych, charakteryzujących się dużą prostotą działania. Rolety wykonane w systemie aluminiowym, sterowane mechanizmem samoblokującym.

zen-bud-legionowo

roletki-materialowe-vegas-miniRoletki materiałowe VEGAS Mini

Jest to tania opcja rolety montowanej do skrzydła na wiele sposobów. Główną zaletą tego systemu jest możliwość montażu na blaszki bezinwazyjne oraz prowadzenie żyłkowe za materiałem.

zen-bud-legionowo

roletki-materialowe-vegas-profilRoletki materiałowe VEGAS Profil

Jest to roleta z systemów Vegas z uniwersalnym mechanizmem samoblokującym montowana bezinwazyjnie do skrzydła okiennego. Dużą zaletą tego systemu jest fakt iż po zamontowaniu nie zabiera światła.

zen-bud-legionowo

roletki-materialowe-wolnowiszace

Roletki materiałowe wolnowiszące

Roletki materiałowe w sposób estetyczny i funkcjonalny zapewniają optymalne zaciemnienie wnętrz. Dzięki bardzo dużemu wyborowi wzorów i kolorów tkanin jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom naszych klientów.

Dostępne wersje wykonania:
– średnicy wałka ø 25 mm, max szerokość 160 cm,
– średnicy wałka ø 32 mm, max szerokość 250 cm,
– średnicy wałka ø 42 mm, max szerokość 340 cm.

zen-bud-legionowo

roletki-materialowe-wolnowiszace-luisaRoletki materiałowe wolnowiszące LUISA

Główne zalety to możliwość zastosowania silnika. Całość montowana jest na mur.

zen-bud-legionowo

zen-bud-legionowo

zaluzje-drewniane

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane są wykonane z naturalnych surowców co nadaje im niepowtarzalny wdzięk i urok oraz ekskluzywny wygląd.

Dostępne wymiary:
Żaluzje drewniane występują w wymiarach: 27 mm oraz 50 mm.

Dostępna kolorystyka:
– o szerokości lamel 27 mm: 9 kolorów wybarwień
– o szerokości lamel 50 mm: 9 kolorów wybarwień

zen-bud-legionowo

zaluzje-pionowe-verticale

Żaluzje pionowe VERTICALE

Żaluzje pionowe VERTICALE, stanowią praktyczne rozwiązanie problemu nadmiernego nasłonecznienia pomieszczeń mieszkalnych, biur, hoteli itp.
Dzięki swoim dekoracyjnym zaletom potrafią mało atrakcyjnym pomieszczeniom dodać uroku i przeistoczyć je w miejsca o bardzo miłej atmosferze i estetycznym wyglądzie.

Dostępne tkaniny:
Żaluzje pionowe VERTICALE dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i wzorniczych. Naszym klientom proponujemy również verticale z PCV.
Wszystkie materiały posiadają atesty higieniczne Państwowego Zakładu Higieny, a niektóre tkaniny atest niepalności wydany przez Instytut Techniki Budowlanej.

Dostępne wersje wykonania:
– żaluzje pionowe materiałowe o szerokości: 89 mm, 127 mm.
– żaluzje pionowe z PCV o szer. 89 mm.

zen-bud-legionowo

zaluzje-pionowe-vertical-stringsŻaluzje pionowe VERTICAL STRINGS

Bardzo elegancki sposób dekorowania dużych powierzchni okiennych lub przedzielania pomieszczeń. Bogaty wybór kolorów.


Kontakt
close slider

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości