Okna

Okna Legionowo
Jedną z branż w jakiej się specjalizujemy jest stolarka okienna. Firma Zen-bud w Legionowie posiada w swojej ofercie okna drewniane i okna PCV największych i najbardziej liczących się firm.

Okna Legionowo tylko w Zen-Bud
W dzisiejszych czasach jakość oferowanych okien znacznie przeważa od tej sprzed lat. Okna posiadają o wiele bardziej zaawansowaną strukturę, a zainstalowane w nich szyby mają obszerną różnorodność współczynników przenikalności temperatury i znacznie większą gamę funkcjonalności. Znajdziecie Państwo u nas duży wybór najlepszych i najtańszych okien w Legionowie. Nasi handlowcy doradzą najlepsze rozwiązania dla Twojego domu czy mieszkania. Podpowiemy, które okna sprawdzą się najlepiej. Oferujemy swoim klientom współczesne systemy okienne sprawdzonych marek: VEKA, ALUPLAST, BRUGMANN.

Okno Legionowo – jakość, na którą zasługujesz
Solidne okna zapewniają nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo, warto więc decydować się tylko na najlepsze rozwiązania. Nasza firma już od lat poleca okna najwyższej jakości, a ponieważ każdy klient traktowany jest przez nas równie profesjonalnie, nie ograniczamy się do jednego tylko ich rodzaju. W naszej ofercie można znaleźć zarówno okna plastikowe, jak i drewniane, problemem nie jest przy tym dostosowanie ich kolorystyki do indywidualnych oczekiwań odbiorcy. Nie zapominamy i o tych nabywcach, którzy nie wiedzą, jaki rodzaj okien sprawdzi się najlepiej w jego domu lub mieszkaniu. Oferujemy fachowe doradztwo, a doświadczeni pracownicy naszej firmy są w stanie odpowiedzieć nawet na najmniej typowe pytania dotyczące firmowego asortymentu. Nasza oferta to przy tym nie tylko solidne okno Legionowo. Polecamy także fachowy montaż poszczególnych produktów oraz usługi serwisowe stojące na najwyższym poziomie.

Okna PVC
Jeżeli chcecie Państwo aby Wasz dom był energooszczędny i szukacie elastycznych rozwiązań stolarki okiennej to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okien w Legionowie. Nasz szeroki asortyment profili o różnej szerokości zabudowy pozwoli dobrać idealne rozwiązanie. Doświadczeni pracownicy naszej firmy z Legionowa zapoznają Państwa ze współczynnikami przenikalności cieplnej okien i pomogą w wyborze okna najbardziej optymalnego i dobranego do Twoich potrzeb. Posiadamy szeroki program różnych systemów okiennych PCV. W naszej ofercie w salonie sprzedaży okien w Legionowie znajdziecie Państwo zarówno okna oszczędne jak i dla bardzo wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Okna drewniane
Okna drewniane cechuje duża wytrzymałość, nie podlegają one deformacji oraz pęknięciom. Są wytworzone z materiału pochodzenia naturalnego ,dysponują bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi a także mają niski wskaźnik przewodzenia cieplnego. Nasze drewniane okna z Legionowa charakteryzują się elegancką formą i estetycznym wyglądem. Okna drewniane ORTIS – dowolnego kształtu, rozmiaru czy koloru okna – spełniają najwyższe wymagania Klientów. Wykonane z sosny lub mahoniu Meranti w technologii klejenia warstwowego, impregnowane i malowane farbami zapewniającymi ochronę w każdych warunkach atmosferycznych będą zdobić Państwa domy przez wiele, wiele lat.


Kontakt
close slider

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości