O Nas

salon-zenbud-drzwi-okna-parapetyFirma ZEN-BUD specjalizuje się w sprzedaży i montażu okien, drzwi, bram garażowych, napędów, paneli podłogowych i pokryć dachowych. Firma zatrudnia wyłącznie profesjonalne ekipy monterskie, a pracownicy punktów obsługi klienta w pełni realizują wymagania i oczekiwania naszych klientów. Siedziba Naszej firmy mieści się w Legionowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 18 lok. 3 ( wejście od ul. 3 Maja )

Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm z sektora budowlanego. Każdego kontrahenta traktujemy indywidualnie i przygotujemy korzystne warunki współpracy, istotne jest aby każdy klient był w pełni zadowolony z efektu końcowego i zechciał nas zarekomendować swoim znajomym. Gwarantujemy produkty i usługi na najlepszym poziomie, przedstawimy państwu kompleksowo skalkulowaną wycenę.

Znajdziecie u Nas produkty które są najwyższej jakości dzięki współpracy z najbardziej cenionymi firmami w swojej branży.

Bardzo zależy nam, żeby nasze wyroby spełniały wszystkie potrzeby klientów, co za tym idzie posiadamy bardzo szeroki wybór stolarki okienno-drzwiowej w Legionowie.

Zapraszamy do naszego Salonu Okien i Drzwi !zen-bud-legionowo


Kontakt
close slider

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości