Pol-Skone

katalog-pol-skoneDrzwi to nasza pasja, którą rozwijamy od 26 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło firmie POL-SKONE stać się liderem innowacyjnych technologii stolarki budowlanej w Polsce. Nieustannie tworzymy i udoskonalamy ofertę w oparciu o ekologiczne i trwałe drewno. Surowiec ten nie tylko wnosi ciepło, lekkość czy naturalność do pomieszczeń, ale również ma dobry wpływ na nasze zdrowie. Magicznie otula przestrzeń naturalnym urokiem sprawiając, że mieszkanie staje się prawdziwym królestwem wypoczynku oraz pozwala na swobodną realizację wyjątkowych, a zarazem awangardowych projektów. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać wymaganiom naszych Klientów, a przy tym dbać o środowisko naturalne.
W naszej ofercie odnajdą Państwo:
– drzwi wewnętrzne w systemie przylgowym oraz bezprzylgowym DUO, NOBLE, FIESTA; z możliwością wykończenia powierzchni ekologicznymi farbami akrylowymi w niemetalicznych kolorach palet RAL i NCS; – okleinami drewnopodobnymi ze strukturą drewna; laminatami CPL (0,2 mm, 0,5 mm, 07 mm) i HPL (0,6 mm -1,0 mm) oraz o powierzchni fornirowanej pokrytej dodatkowo lakierem UV, który zwiększa – odporność na zarysowania i działanie światła
– drzwi wejściowe w tym antywłamaniowe i z parametrem dźwiękoizolacyjności
– drzwi zewnętrzne z zabezpieczeniami antywłamaniowymi
– drzwi techniczne: dźwiękoizolacyjne, przeciwpożarowe oraz specjalnego przeznaczenia (na basen i do pracowni rentgenowskiej)
– ościeżnice stałe, regulowane, kryta HARMONY oraz z nietypowym górnym panelem VERTIGO
– listwy drzwiowe
– listwy przypodłogowe
– okna drewniane (sosna, dąb ) oraz drewno-aluminium
– okiennice
Bogactwo kolorów jak i rodzajów wykończenia powierzchni produktów POL-SKONE stwarza możliwość wykreowania niepowtarzalnej przestrzeni. Dobierając stolarkę do naszego domu, nie myślimy wyłącznie o designie, ale przede wszystkim o bezpieczeństwie i ciszy, dlatego poza wzornictwem opracowujemy nowoczesne konstrukcje, a w Państwa ręce oddajemy produkty o doskonałych parametrach technicznych.


Kontakt
close slider

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości