Intenso

Avangarde to seria drzwi charakteryzująca się nowoczesną stylizacją i ekstrawagancją. Nowoczesne pomieszczenia, modern desing i nasze drzwi serii Avangarde to doskonałe połączenie.
Wybarwienia oklein wykorzystywanych do produkcji tych drzwi idealnie komponują się z intensywnymi kolorami wnętrz i współgra z kolorystyką nowoczesnych mebli.
Najbliższe otoczenie odkrywa Państwa charakter i styl życia, chęć bycia kimś wyjątkowym powoduje, że otaczamy się rzeczami ekskluzywnymi a do takich właśnie należą drzwi serii Avangarde.

Elegance to seria drzwi charakteryzująca się klasyczną stylizacją i tradycyjną formą. Wnętrza dla których dedykujemy drzwi z tej grupy nabierają komfortowego charakteru i są pełne elegancji.
Wykorzystywane do produkcji tych drzwi okleiny należą do najlepszych z dostępnych na rynku wykończeń powierzchni,charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością. Kolorystyka tych oklein w pełni oddaje piękno i charakter naturalnego drewna. Jesteśmy przekonani, że wybór drzwi Serii Elegance doda Państwa domu niepowtarzalnego uroku i ciepła.

Classic to seria drzwi charakteryzująca się nowoczesną stylizacją i efektownymi wybarwieniami oklein. Wnętrza dla których dedykujemy drzwi z tej grupy nabierają komfortowego charakteru i są pełne elegancji.
Produkty te zachowują walory estetyczne linii Avangarde oraz trwałość oklein Intenso 3D w połączeniu z ekonomicznym ramiakiem z litego MDF-u. Jesteśmy przekonani, że wybór drzwi Serii Classic doda Państwa domu niepowtarzalnego uroku, ciepła i unikalnego charakteru.


Kontakt
close slider

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości