Drzwi

Drzwi Legionowo
W każdym domu jednorodzinnym czy też mieszkaniu w zabudowie wielorodzinnej ważne są drzwi zewnętrzne, które gwarantują prywatność i bezpieczeństwo jak i te drzwi które dzielą poszczególne pokoje – odpowiednio dobrane nadają wnętrzu styl.

Drzwi Legionowo tylko w ZEN-BUD
Oczekiwania odbiorców w stosunku do drzwi zawsze są duże, nie ma przy tym znaczenia to, czy w grę wchodzą drzwi wewnętrzne, czy też zewnętrzne. Produkty tego rodzaju powinny charakteryzować się nie tylko atrakcyjnością wizualną, ale także wysoką jakością i bezpieczeństwem, mile widziane są przy tym rozwiązania, które odpowiadają najnowszym trendom. Znalezienie produktów idealnych nie jest proste, robimy jednak wszystko, aby nasza oferta miała właśnie ten atut. Polecane przez nas drzwi to nie tylko wysoka jakość i niepowtarzalny wygląd, ale również przystępna cena, każdy klient może zaś liczyć na ich bogaty wybór. Nie ograniczamy się przy tym do udzielania wsparcia podczas dokonywania wyboru idealnych rozwiązań, jeśli więc takie są oczekiwania nabywcy, możemy pomóc mu również w montażu drzwi. Prowadzimy też usługi serwisowe w każdej chwili służąc nie tylko wiedzą teoretyczną, ale i doświadczeniem praktycznym.

Drzwi Legionowo – najwyższa klasa w przystępnej cenie
Abyście Państwo mogli odpowiednio dopasować drzwi do indywidualnego gustu każdego z Was zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Zapewniamy doradztwo i kompleksową obsługę wraz z fachowym montażem drzwi w Legionowie i okolicach.
Aktualnie można zobaczyć w Naszym sklepie w Legionowie drzwi firm: PORTA, WIKĘD, DRE, POL-SKONE, INTENSO, BARAŃSKI, CENTURION, ERKADO.

Oferujemy bardzo korzystne ceny całego asortymentu.

Firma Wikęd jest renomowanym i uznanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych.

W przeciągu kilku ostatnich lat Firma WIKĘD podwoiła zatrudnienie, kilkukrotnie powiększyła powierzchnie produkcyjne i wymieniła maszyny na najnowszej generacji sprzęt, co sprawia, że jest obecnie jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku stolarki okienno-drzwiowej.

Do produkcji stolarki WIKĘD używa komponentów dostarczanych przez wiodących producentów profili PVC, aluminium, stali, okuć oraz szkła.

Firma Wikęd oferuje Państwu Drzwi Stalowe, Drzwi PVC lub Drzwi PVC z wypełnieniem drzwiowym. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.

Firma Porta od 23 lat sięga po najnowsze technologie i trendy. Specjaliści z działów Innowacji i R&D śledzą nowinki światowego designu i dostosowują je do Twoich potrzeb.

PORTA daje Ci największe na rynku możliwości personalizacji drzwi. Możesz je dopasować do swojego wnętrza decydując nie tylko o kolorze, ale także niestandardowym wzornictwie i wymiarach. Dzięki temu drzwi, które wybierzesz są Twoje od początku do końca.

Firma inwestuje w nowoczesną i zautomatyzowaną technologię produkcji, by dostarczać na rynek drzwi o najwyższej jakości. Na każdym etapie projektu drzwi PORTA, pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści i architekci. Firma posiada park maszynowy, na który składają się, dostarczone przez niemieckich i włoskich producentów, najnowszej generacji sprzęt do produkcji drzwi i ościeżnic.

.

Intenso Doors zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych od 2006 roku.

Naście lat aktywności firmy na rynku stolarki otworowej umożliwia tej firmie dostarczanie produktu o wysokiej jakości i doskonałej estetyce.

Intenso Doors produkuje swoje wyroby w oparciu o wysoko zaawansowany park maszynowy. Daje to gwarancję wysokiej precyzji i powtarzalności która przekłada się na jakość skrzydeł i ościeżnic produkowanych przez firmę INTENSO DOORS.

Skupiając się na dalszej poprawie jakości i skróceniu czasu produkcji, firma zadbała o inwestycje w innowacyjne technologie oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Bogata oferta drzwi ramowych zaspokoi najbardziej wymagające gusta.

 

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 26 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.
Obecnie POL-SKONE dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.

Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2010 roku przeszła pozytywnie audyt na zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009. Ponadto jako jedna z nielicznych w Polsce może pochwalić się międzynarodowym Certyfikatem FSC® (Forest Stewardship Council®) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Wskazuje, że firma spełnia najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Kontynuując wątek ekologiczny należy również wspomnieć
o zdobytym tytule „Zielona Marka” – to niezależny certyfikat wyróżniający przyjazne środowisku i człowiekowi produkty, podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych tym logotypem.

katalog_baranski-1

Drzwi Barański
Przez ostanie lata firma dynamicznie rozwijała się, przekształcając w prężnie działające przedsiębiorstwo. Zatrudniamy ponad stuosobową wysoko wyspecjalizowaną załogę oraz dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym zapewniającym wysoki standard oferowanych produktów. W branży wyróżnia nas bogate doświadczenie i profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.
Pragniemy, aby nasze drzwi dawały Klientom nie tylko funkcjonalność oraz jakość, ale przede wszystkim pozwalały tworzyć swój własny i niepowtarzalny styl. Mamy nadzieję, iż nasze drzwi pomogą zrealizować Państwa marzenia. Część z Państwa spotkała się z nami i naszymi drzwiami pod nazwą Markop sp.j., jednakże zdecydowana większość z naszych Klientów kojarzy nas i nasze produkty z nazwiskiem Barański. Stąd też pojawiła się idea, aby również fi rmę i jej produkty sygnować bezpośrednio nazwiskiem. Drzwi drewniane to piękno i naturalność, klasyka i nowoczesność, ale przede wszystkim ponadczasowość. Różnorodność wzorów i form, pozwala na dowolność aranżacji według indywidualnego gustu. My nie ograniczamy – my tworzymy nowe możliwości.
Firma Barański ma zaszczyt zaprezentować efekt ostatnich prac i starań całego zespołu oraz zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą stroną internetową.


Kontakt
close slider

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości